Image Alt

Manikür

El bakımı ve güzel görünümünüzü tamamlamak için önemli bir adım olan manikür hizmeti, The Bliq Beauty Bar’da profesyonel ellere emanet edebileceğiniz bir güzellik deneyimidir.

Bliq Beauty Bar, manikür hizmetinde kaliteyi ve özeni bir araya getirir. Uzman maniküristlerimiz, el ve tırnak bakımında deneyimli olup, güncel trendleri takip ederek size en iyi sonuçları sunarlar. Size kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşatmak için ihtiyaçlarınızı dinler ve isteklerinizi göz önünde bulundururuz.

Manikür hizmetimizde, ilk olarak ellerinizin temizlenmesi ve yumuşatılması ile başlarız. Ellerinizi özel bir solüsyonla temizler ve nemlendiririz. Ardından tırnaklarınızı şekillendirir, törpüler ve törpü ile yüzeyini pürüzsüz hale getiririz. Tırnak etlerinizin bakımını yaparak düzgün bir görünüm elde etmenizi sağlarız.

Bliq Beauty Bar’da geniş bir renk ve marka seçeneğine sahip olan oje koleksiyonumuzla tırnaklarınıza hayat veririz. Klasik ojelerden, kalıcı ojelere kadar farklı tercihlerinizi karşılayacak birçok seçenek sunarız. Size özel renk seçimlerinizle tırnaklarınızı kişiselleştirir ve tarzınızı yansıtmanızı sağlarız.

Manikür hizmetimiz sadece tırnaklarınıza odaklanmaz, aynı zamanda ellerinizin genel sağlığını ve güzelliğini de önemser. Ellerinize özel olarak formüle edilmiş nemlendirici ve besleyici ürünler kullanarak ellerinizi yumuşatır ve canlandırırız. Ellerinizin pürüzsüz ve genç görünmesini sağlar, tırnaklarınızın sağlıklı uzamasına yardımcı oluruz.